שלומית בוכניק

קצת עלי

שלומית בוכניק

הי שמי שלומית בוכניק.
נולדתי וגדלתי במרחבים של כפר חסידים. נשואה לאלדד בנישואין חוזרים. אמא לילדים שלי וכאלה שקבלתי במתנה, סבתא. גרה בפדואל.
במשך שנים רבות עסקתי בחינוך החל ממורה מחנכת, תפקידי ניהול שונים, ניהול אגף חינוך ובשנים האחרונות ניהלתי תכנית לשילוב יוצאי אתיופיה בחברה הישראלית.
בעבר, התנדבתי בארגון פעמונים וצברתי ידע וניסיון בניהול כלכלת המשפחה.
בשנה האחרונה, הוצאתי לאור ספר "(ת)פיסות חיים", סיפורים ותובנות על החיים כתוב עם קריצה ומעורר חשיבה.
לאורך השנים למדתי אימון אישי והתמחתי באימון לזוגיות ולקריירה. בעקבות ההכרה, שזוגות עושים בקלות יתרה את הדרך למדרגות הרבנות, פיתחתי שיטה מעמיקה וממוקדת תוצאות להעלאת איכות חיי הזוגיות לרמה של אושר. לא עוד חיי זוגיות סתמיים אלא כאלו ששמים כל אחד מכם בנפרד ואתכם כזוג, במרכז המשפחה. הזוגיות, הופכת להיות כייפית ומעשירה.
בנוסף, בניתי תכנית לזוגות לקראת נישואין שניים (או בתוכם), ליצירת תשתית איתנה למערכת המורכבת של זוגיות שניה הכוללת את הילדים שלי, הילדים שלך והילדים שלנו. מאמינה שלכולנו מגיעה לחיות חיים מלאים ורגועים וכאמור, יש לי את הכלים לשתף אתכם איך לעשות את זה בתהליך קצר וממוקד.

היתרונות בעבודה איתי

שיטת הפסיכולוגיה החיובית

הפסיכולוגיה החיובית עוסקת בטיפוח החוזקות של האדם, בצד הבריא והחיובי שלו ובהשגת אושא, שמחה ורווחה. שיטת העבודה הזוגית עוסקת ביצירת מסלול זוגי לאושר ורווחה.

תהליך קצר מועד וממוקד תוצאות

התהליך עובד תוך כדי למידה ואימון. כמו באימון ספורט, מתרגלים שיטות עבודה של שיח נכון, תקשורת פתוחה, מתאמנים ומוסיפים כל שבוע נדבך לתוך האימון. בתוך 12 מפגשים, שריר הזוגיות מתפתח ולומד לעבוד ברמה מודעת וקרובה.

מדגישים את הטוב מסירים את הרע

בתהליכים זוגיים מקובל לשתף את היועץ המטפל באתגרים שעוברים עלינו (מוציאים את הכביסה המלוכלכת) בשיטה של יצירת זוגיות קרובה ומודעת, אנחנו מייצרים מסלול חדש כך שהאתגרים מצטמצמים והופכים להיות שוליים.

תכנית מיוחדת לזוגיות חוזרת

בזוגיות חוזרת האתגרים הם מיוחדים. לכל אחד מבני הזוג, יש אקס/ית (ומן הסתם, לכל אחד מהם, יש בן/בת זוג) יש את הילדים שלי, הילדים שלך והילדים שלנו. כולם נכנסים למשוואה. יחד ניצור ונסמן את הכביש העוקף מצד אחד ומכיל מצד שני.

לקוחות ממליצים

"התרומה שלך לחיים שלי היא עצומה על כל צעד ושעל ומלווה אותי גם כעת. האיכפתיות, ההכלה והאנושיות שלך נכחו לאורך כל המפגשים"
"העצה, אבחון המצב הקיים והכנת תכנית הפעולה כולל התמיכה בתכנית הפעולה, קדמו אתנו באופן משמעותי מגלה אמפטיה למי שמולך, מקשיבה הקשבה פעילה.."
"את נותנת לאדם מולך מבט בהיר על חייו, משקפת לו איפה הוא נמצא, אמפטית אבל לא נותנת להתבחבש. נותנת מפה לדרך"

הזוגיות חשובה לכם?
דברו איתי

צור איתי קשר